Moje usługi

Film

Zajmuję się produkcją filmów – kompleksowo, bo wspiera mnie ekipa profesjonalistów. Tworzymy filmy promocyjne, filmy korporacyjne, teledyski muzyczne, klipy taneczne, aftermovie, trailery do spektakli, relacje wideo.

Adam Ostaszewski fotograf filmowiec Białystok Opera i Filharmonia Podlaska elinchrome

Fotografia

Specjalizuję się w fotografii portretowej. Najchętniej fotografuję ludzi posiadających ciekawe pasje. Mam też doświadczenie w fotografii teatralnej, fotografii architektury i wnętrz. Rzadziej zajmuję się fotografią eventową.


Dlaczego warto współpracować ze mną i moją ekipą?

Stwórzmy razem Twój profesjonalny wizerunek w sieci

Profesjonalny wizerunek tworzy zaufanie, a ono pomaga budować lojalną społeczność wokół Ciebie lub Twojej marki. Spośród tej społeczności, wiele osób stanie się Twoimi klientami.

Przejmij pełną kontrolę nad komunikacją ze swoimi odbiorcami

Zdecyduj jak chcesz być postrzegany Ty lub Twoja firma. My ubierzemy ten komunikat w piękny obraz, przez co Twoja treść będzie miała elegancką formę.

Bądź kojarzony z wysoką jakością

Mam wieloletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych filmów i zdjęć. Dodatkowo w tworzeniu materiałów promocyjnych pomaga mi ekipa złożona z samych profesjonalistów: operatorzy, dźwiękowcy, oświetleniowcy, graficy. Posiadamy drogi sprzęt i potrafimy z niego skorzystać uzyskując topową jakość.

Pozbądź się stresu i znudzenia

Masz już dość mówienia o tym czym się zajmujesz lub o swojej firmie, a może stresuje Cię publiczne przemawianie? Dlatego stworzymy film dla Twoich odbiorców, który w kilka minut wykona pracę za Ciebie i wyjaśni złożone zagadnienia.

Postaw na nieszablonowe, kreatywne materiały promocyjne

Pomysł na film lub zdjęcie jest najważniejszy, dlatego że musi zainteresować widzów. A od zainteresowania jest już tylko krok do zaangażowania i kliknięcia przez klientów przycisku “kup teraz”. Dlatego dużo czasu spędzam nad wymyślaniem koncepcji do każdego projektu.

Zapewniam kompleksowość usług

Nie musisz szukać podwykonawców do każdej pojedynczej czynności związanej z filmem, bo biorę na siebie zebranie mojej ekipy i pokierowanie nią.


To proste! Do Twojej pełnej satysfakcji wystarczą 3 kroki

  • Krok 1: Kontakt

    Napisz do mnie i umów się na spotkanie.

  • Krok 2: Pomysł

          Wymyślamy pomysł na film lub sesję zdjęciową.

  • Krok 3: Realizacja

    Wprowadzamy pomysł w życie.