Adam Ostaszewski avatarAdam   Ostaszewski
Film dla kultury i biznesu
Fotografia

facebook icon vimeo icon youtube icon

O MNIE

Adam Ostaszewski portret

Witajcie na mojej stronie!

Nazywam się Adam Ostaszewski i zajmuję się profesjonalną produkcją filmów oraz fotografią.

Na co dzień pracuję w Operze i Filharmonii Podlaskiej (od 2012 roku), gdzie tworzę wszytko, co jest związane z ruchomym obrazem: scenografie multimedialne do spektakli, reklamy do telewizji i internetu, trailery do spektakli oraz relacji wideo z wydarzeń artystycznych Opery.

Film

Jeśli chodzi o film, wierzę, że dobre pomysły, przemyślane ujęcia, dobór świetnej muzyki, inteligentny i precyzyjny montaż, oraz elegancka forma to kluczowe cechy, którymi charakteryzują się moje prace.

W swoich produkcjach, korzystam jedynie ze sprzętu z górnej półki oraz przywiązuję ogromną wagę do procesu postprodukcji. Dzięki temu udaje mi się uzyskać kinową jakość.

Wiele pracy zarówno na planie jak i poza nim potrafię wykonać sam, ale przy większych i bardziej wymagających projektach współpracuję z ekipą składającą się z samych profesjonalistów. Ja skupiam się wtedy na produkcji i reżyserii.

Fotografia

Lubię piękne wnętrza, urządzone z klasą, dlatego ich uwiecznianie na zdjęciach, to dla mnie przyjemność. Specjalizuję się w fotografii reklamowej apartamentów przeznaczonych do wynajmu krótkoterminowego, ale raz nabyte przeze mnie umiejętności i doświadczenie są nieocenione przy każdym rodzaju fotografii nieruchomości, od tych komercyjnych jak hotele, restauracje, budynki przemysłowe, po nowoczesne obiekty architektoniczne.

W przypadku fotografii apartamentów, dążę do tego, aby moje zdjęcia były zarówno atrakcyjne wizualnie, jak również bardzo praktyczne z punktu widzenia potencjalnych najemców, aby pomóc im podjąć decyzję o rezerwacji.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio filmowego oraz fotograficznego. Jeśli podoba się Wam, to co robię, to zapraszam do współpracy. Możecie się ze mną skontaktować wypełniając formularz w zakładce kontakt.