Adam Ostaszewski avatarAdam   Ostaszewski
Produkcja wideo dla kultury i biznesu
Fotografia nieruchomości

facebook icon vimeo icon youtube icon

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI

salon
aneks kuchenny
salon
sypialnia
duży pokój
sypialnia
sypialnia
łazienka
salon
łazienka
balkon
kuchnia
duży pokój
zielona sofa
aneks kuchenny
biały pokój
mieszkanie
sypialnia z zieloną ścianą
wino w kuchni
dom przed obróbką foto
dom po obróbce foto
stół w salonie
róże w salonie
biało turkusowa sypialnia

Jeśli zastanawiasz się, czy polecić wykonanie sesji zdjęciowej swojej nieruchomości profesjonaliście, czy zrobić zdjęcia na własną rękę, pozwól, że coś Ci zademonstruję. Spójrz na wykonane przeze mnie porównanie dwóch zdjęć tego samego budynku poniżej.

dom przed obróbką foto dom po obróbce foto

Zdjęcie po lewej stronie zostało wykonane zwykłą techniką bez zagłębiania się w optymalne ustawienia aparatu i wiele innych elementów, bez obróbki w programie graficznym. Chociaż wykorzystany został dobrej klasy aparat, zdjęcie jest ciemne, zbyt kontrastowe, kolory są jakby wyprane, linie pionowe budynku wygięły się i pochylają się do środka kadru.

Po prawej stronie mamy ten sam budynek sfotografowany przeze mnie z wykorzystaniem odpowiedniej techniki i profesjonalnej obróbki w programie graficznym. Budynek jak i tło są równomiernie oświetlone, kolory są żywe, a całość przyciąga wzrok. Teraz widzisz dlaczego warto zainwestować środki w profesjonalną sesję zdjęciową.

Jeśli chcesz zadać mi pytanie lub umówić się na sesję wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Podaj w wiadomości jak najwięcej istotnych informacji: lokalizacja projektu, w jaki sposób będą wykorzystane zdjęcia, ramy czasowe projektu.

FORMULARZ KONTAKTOWYVIDEO